Blogi

Avasime hiljuti teie paremaks teenindamiseks uue veebikaubamaja aadressil suveniiritehas.ee.

|

Kuna selle nädala jooksul on tulnud mitu-mitu päringut - kas jõuate teha jõuludeks meie firmale/klubile sallid? mis on väikseim kogus? ja mis see maksab? - siis otsustasime, et vastame siin peamistele küsimustele ühe korraga ära ja anname jõulude puhul soodustust kah. Kui tellite enne jõule meilt partii standardmõõtudes salle (145 x16 cm), saate masinkudumisprogrammi tasuta (muidu 60 EUR)!

Ja nüüd vastused kõigile põhilistele küsimustele:

  • KAUA LÄHEB? Kui tellite nädala jooksul (st kuni 5. detsembrini), on sallid kindlasti jõuluks käes.
  • KOGUS? Väikseim kogus on 30 tk.
  • MAKSUMUS? Hinnad on seda väiksemad, mida suurema partii tellite: 30 tk puhul 8 EUR/sall, 100 tk 6.40 EUR/sall, 500 tk 4.95/sall.
  • KUJUNDUS? Kui teil pole omal kujundust, saame väikese lisatasu eest ka siin aidata.
  • SOODUSTUS? Nagu öeldud, siis kuni jõuludeni hindadele masinkudumisprogrammi maksumust ei lisandu!

Nii et kel huvi, see juba kirjutab info[at]supportergrupp.ee!

 

|
Pehmed mänguloomad

Vähemalt võiks nii arvata, sest meie sellesuvine suurim müügihitt on Eesti sümboolikaga väike pehme mänguloom. Saadaval on kolm erinevat looma - põder, karu ja lehm, ja kõiki neid kahes suuruses. Lisaks on uued artiklid ka põder-võtmehoidja ja põder-külmkapimagnet: ka need on mõnusad pehmed loomakesed. 

Kes soovib, see kiirustab, sest hea asi ei kesta kaua! Täpsemad hinnad info[at]supportergrupp.ee.

|

Järgmisel aastal hakkavad eestimaalaste ukse taga käima Statistikaameti rahvaloendajad, kes panevad meid kõiki ükshaaval kirja. Aga kuidas ära tunda, et tegu on ikka autentse rahvaloendajaga, mitte mõne niisama ringinuuskijaga? Eks ikka selle järgi, et kõigil Statistikaameti rahvaloendajatel on kaelas meie tehtud helesinine sall! Kui seda kaelas pole, on ilmselt tegu hoopis naabriga, kes tuli jahu laenama.

|
Nagu ikka, siis ka Eesti jalgpalli ajaloo tähtsaima mängu meenutuseks tulevad müügile mängusall ja -märk. Ostupunktid: Viru Keskuse Rademar, Molly Malone'si pubi või meie müügitelgist enne mängu, kus on kindlasti soodsaim hind (vastavalt 10 EUR ja 2 EUR). Võib ka tellida 10 või 20-kaupa, nagu mitmed seltskonnad juba teinud on - helista 52 14 160!!
|

Moekeisritele teadmiseks: selle suve üks suuri hitte on meremehemütsid! Neid on meil mitmes sortimendis ja erinevate kirjadega, aga kõige populaarsemad on muidugi madrusemütsid, mis kannavad kangelaslinn Tallinna kirja. Nii et kellel huvi, võtke ühendust!

|

Oleme kaua vaikinud, aga see ei tähenda, et midagi öelda pole. Vastupidi - käed-jalad on nii tööd täis, et pole aega midagi kirjutada. Hetkel käbi agar töö, et saada suveks valmis kõik plaanitud tooteartiklid. Meie endi eriliseks lemmikuks on eesti värvides flipflopid ehk eesti keeli plätud - jälgige reklaami, varsti on need saadaval!

|

Ennusta reedese Eesti-Uruguay mängu tulemust meie Facebooki lehel ja jaga linki ka teistele! Kõikide õigesti ennustanute hulgast loosime ühe õnneliku, kes läheb Serbia mängule juba uue Eesti värvides salli, mütsi ja kinnastega!

Lisaks loosime kõigi teiste ennustajate ja lingi jagajate vahel välja üllatusauhinna, mis on samuti vaeva väärt!

|

Nagu paljud vanad ja potentsiaalsed uued kliendid märkasid, ei olnud meie sait viimase kuu jooksul 100% funktsionaalne. Meie hostija lõpetas tegevuse meid teavitamata, mistõttu me ei pääsenud enam ligi omaenda serverile. Sait ei kuvanud enam pilte, osa sisu oli kadunud, meilid ei töötanud ja jama oli rohkem kui isu seda meenutada.

Nüüd on õnneks asi taas sealmaal, et säilinud kujundusfailidele on loodud uus selgroog, sait on üleval ja kõik paistab toimivat. Paari päeva jooksul on loodetavasti ka kogu sisu taastatud, aga kui mingi viga silma jääb, siis andke julgesti teada - parandame ära!

|
Liitu  vooga
|